تلفن: ۰۹۹۱۷۱۷۴۲۸۷

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین

ورود کاربران وبسایت BIRKENSTOCK با ناحیه کاربری و اقدام به خرید اینترنتی بدان معناست که از شرایط و قوانین آگاه هستند و بندهای مختلف این قوانین را پذیرفته اند

 

حریم شخصی

BIRKENSTOCK همواره نسبت به حریم شخصی کاربران خود ارزش ویژه ای قائل است.
  
شما همراهان گرامی برای مراحل ثبت نام، خرید و ثبت نظرات ارزشمندتان، اطلاعاتی نظیر نام ٬ نام خانوادگی و شماره تلفن خود را وارد خواهید کرد که تمامی این اطلاعات نزد BIRKENSTOCK محفوظ است و به هیچ عنوان برای استفاده های تبلیغاتی و اهداف دیگر در اختیار اشخاص قرار نخواهد گرفت. محافظت از رمز عبور بر عهده ی کاربران است و برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. BIRKENSTOCK هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و این اطلاعات را از دید و دسترس دیگران پنهان نگه می دارد. خرید مشتریان از طریق درگاه های بانکی در یک بستر رمزگذاری شده امن صورت میگیرد. این اطلاعات مستقیما توسط سیستم شاپرک و تحت نظارت کامل بانک مرکزی پردازش می شود و وبسایت BIRKENSTOCK هیچ گونه دسترسی در این فرایند ندارد.

 

قوانین عمومی

رویه های BIRKENSTOCK بر اساس قوانین تجارت الکترونیک، حقوق مصرف کننده و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران است. کاربران موظف به رعایت این قوانین هستند. این قوانین و شرایط با در نظر گرفتن حقوق کاربر به روز رسانی خواهد شد و  توافق شما بدین معنی است که شرایط به روز را پذیرفته اید.

 

مشتری

کاربری که در وب­سایت ثبت نام کرده است و یا اقدام به خرید می­کند مشتری محسوب می­شود. طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری شخصی است که با هدفی جز تجارت کالایی خریداری می کند.

تحویل سریع و آسان
تحویل سریع و آسان
ضمانت کیفیت کالا
ضمانت کیفیت کالا
پرداخت از درگاه امن
پرداخت از درگاه امن